Hotel Chomutov Mertin

Hotel Mertin v Chomutově je nově zrekonstruovaným hotelem s moderně vybaveným a modernizovaným interiérem. Hotel se nachází blízko historického centra v dobré vzdálenosti pěší zony v blízkosti všech pamětihodností a také Kamencového jezera.

Ubytování
Hosté se mohou ubytovat celkem v 10 pokojích jednolůžkových a dvoulůžkových, z toho 5 nekuřáckých. Na každém pokoji se nachází vlastní sociální zařízení (sprcha, wc, fen), LCD televizory se satelitním příjmem, DVD přehrávač, minibar, trezor, telefon, připojení k vysokorychlostnímu internetu zdarma. Kamerovým systémem je hlídané parkovistě u hotelu. Domácí zvířata povolena.

Restaurace
V hotelu Mertin je stylová restaurace, která pojme až 35 osob nabízející velký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně. V krásných slunných dnech a letních měsících je otevřena letní terasa. Pro různé akce rodinné či firemní lze využít přilehlý salónek asi pro 30 osob.

Okolí
Město Chomutov leží na levém břehu říčky Chomutovky v nadmořské výšce 340 m. Velkým lákadlem v této lokalitě je největší zoopark v Čechách,  kde chovají celkem 600 kusů zvířat ve 130 druzích. V letních měsících je oblíbený rekreační areál Kamencového jezera - jediné kamencové jezero na světě jsou původně zatopené doly na kamenec, jejichž původ se datuje od roku 1588. Mezi další vyhledávaná místa patří: Městské lázně - plavání, sauna, spinning. Squashcentrum Chomutov - squash, posilovna, aerobic, spinning. Kostel sv. Ignáce, Kostel sv. Kateřiny, Městská věž.

Hotel Chomutov Mertin - Služba na recepci je 24 hodinHotel Chomutov Mertin - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Chomutov Mertin -  je k dispozici připojení na internetHotel Chomutov Mertin -  je k dispozici letní terasaHotel Chomutov Mertin - K hotelu přísluší parkovištěHotel Chomutov Mertin - disponuje restauracíHotel Chomutov Mertin - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Chomutov Mertin - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Chomutov Mertin - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Chomutov Mertin - na pokojích je telefonHotel Chomutov Mertin - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Hotel Mertin, Mostecká 387/24
Chomutov 43001 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Chomutov-Mertin@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Mertin ubytování Chomutov Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: